Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Płatność przelewem tradycyjnym: w tytule przelewu należy podać jedynie NUMER ZAMÓWIENIA. Dzięki temu płatność zostanie automatycznie sparowana z zamówieniem, dzięki czemu zostanie ono zrealizowane bez komplikacji i zbędnej zwłoki. Proszę pamiętać, że wybranie tej formy płatności może mimo wszystko wydłużyć czas realizacji zamówienia. 

Posiadane konto jest prowadzone w polskiej placówce banku w walucie PLN, wystarczy zlecić przelew krajowy.

Płatność kartą online: po złożeniu zamówienia nasza strona przekieruje Cię do bramki płatniczej, przez którą można dokonać płatności. To najszybszy i najskuteczniejszy sposób płatności za zamówienie. Jeśli chcesz dokonać płatności w ten sposób, prosimy Cię o niezamykanie okna naszej strony po złożeniu zamówienia, co spowodowałoby przerwanie przekierowania do bramki płatniczej. Jeśli płatność za zamówienie nie powiedzie się, po pewnym czasie otrzymasz od nas e-mail z linkiem do strony, na której będzie można ponowić płatność. Jeśli druga próba również zakończy się niepomyślnie, koniecznie skontaktuj się z nami, abyśmy edytowali zamówienie, zmieniając metodę płatności na inną. :)

 

UWAGA: pamiętaj, że link pozwalający ponowić płatność wysyłany drogą mailową jest ważny jedynie przez 60 minut ze względu na zasady bezpieczeństwa.

Za pobraniem: wciąż najbardziej powszechny sposób płatności. Zamówienie wyślemy na podany adres, a Ty przy odbiorze zapłacisz kurierowi gotówką lub kartą. Koszt usługi pobraniowej wynosi 10 zł.