REKLAMACJA/ZWROT TOWARU

Czy jest możliwość reklamacji lub zwrotu zakupionego towaru?

Jeżeli zamówisz produkt, który nie będzie Ci odpowiadał możesz go wymienić, zwrócić lub reklamować. W tym przypadku prosimy o wypełnienie formularza online, który znajdziesz tu: https://www.dedoles.pl/reklamacje Po wypełnieniu numeru zamówienia oraz adresu email na naszej stronie internetowej https://www.dedoles.pl/reklamacje zostaną wyświetlone kolejne kroki, które należy wykonać w celu odesłania wniosku. Po prawidłowym dokończeniu wniosku zostanie wygenerowane potwierdzenie w formacie pdf...

Czy mogę wymienić zakupiony produkt na produkt z innym wzorem lub o innym kroju?

Dokonujemy wymiany tylko na ten sam produkt, ewentualnie inny rozmiar. Wymiana na inny wzór lub produkt nie jest możliwa.

Czy zwrot za zamówienie można otrzymać przekazem pocztowym?

Niestety nie, pieniądze zwracane są wyłącznie w formie przelewu na konto lub kartę.

Czy wraz ze zwrotem pieniędzy za towar otrzymam również zwrot kosztów pocztowych za odsyłaną przesyłkę?

Niestety nie, pokrywamy jedynie koszty dostarczenia towaru do klienta, dlatego też wymagamy, aby towar był do nas wysyłany przesyłką zwykłą, a nie za pobraniem. Koszty dostawy zwracane są jedynie w przypadku uznanej reklamacji: uszkodzonego towaru lub otrzymania towaru innego niż był zamawiany.

Co mogę zrobić, jeśli moja przesyłka została zgubiona po drodze lub towar nie został do Was dostarczony z innego powodu?

Nic się nie stało, wystarczy wysłać nam potwierdzenie nadania przesyłki wraz z informacją, w jaki sposób reklamacja miała zostać rozwiązana. Podejmiemy procedurę reklamacyjną bez zwrotu produktu. Dlatego właśnie zawsze prosimy klientów, aby zachowywali potwierdzenie nadania przesyłki. W przeciwnym razie, nie będziemy mogli przyjąć reklamacji.

Dlaczego procedura reklamacyjna trwa tak długo? Czy można ją przyspieszyć?

Towar wysyłany jest do naszego wirtualnego oddziału, aby klient nie musiał płacić za przesyłkę zagraniczną – na Słowację. Nasze wirtualne biura nie zajmują się reklamacjami, ale raz w tygodniu wysyłają nam reklamowany towar do magazynu na Słowacji, gdzie bezpośrednio przetwarzamy zgłoszenia reklamacyjne. Z tego powodu cała procedura może trwać dłużej. Informację o dostarczeniu przesyłki do naszego wirtualnego oddziału można uzyskać, kontaktując się z firmą kurierską lub z nami pod adresem czesc@...

Czy są jeszcze jakieś inne warunki reklamacji?

Można reklamować jedynie nieużywany towar. W przypadku błędu doręczenia (niedostarczenia do nas towaru) konieczne jest przedstawienie potwierdzenia nadania przesyłki. Jeżeli dostarczony do Ciebie towar jest uszkodzony, prosimy o jak najszybsze przesłanie na adres e-mail: czesc@dedoles.pl wiadomości zawierającej dokumentację zdjęciową wady.